Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Zagrała i zaśpiewała Tośka

Wczoraj o 19:00 w sali Urzędu Wojewódzkiego w Łomży w ramach dni kultury chrześcijańskiej wystąpiła Antonina Krzysztoń. Koncert zgromadził ponad pół tysiąca słuchaczy. Piosenkarka zaśpiewała utwory ze swoich starszych płyt, ale także najnowsze piosenki z płyty którą właśnie nagrywa.

fot. Radio Nadzieja
fot. Radio Nadzieja
Antonina Krzysztoń zadebiutowała w 1980 roku. Trzy lata później wygrała Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. Jej piosenka “Perłowa łódź” z płyty “Takie moje wędrowanie” zajęła w 1993 roku pierwsze miejsce w plebiscycie Muzycznej Jedynki. Kolejne lata to sukcesy artystki, w tym nominacje do nagrody Fryderyka.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę