Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Niedziela Misyjna w Łomży

Licytacja gitary chrześcijańskiego zespołu FSHUT, rozpoczęła przygotowania do niedzieli misyjnej, którą w specjalny sposób organizuje w Łomży Gimnazjum nr 1. Uczniowie i katecheci przystąpili do ogólnopolskiej akcji pomocy dzieciom w Afryce. Podobnie jak prawie pół tysiąca szkół w całym kraju tak i w Łomży, odbędzie się poświęcona temu tematowi wystawa prac plastycznych, konkursy, licytacja i zbiórka do puszek. Centralnym miejscem tych wydarzeń będzie niedzielny koncert w parafi pw Miłosierdzia Bożego w Łomży.


Przez cały dzień będzie też można złożyć na ten cel ofiarę do puszek w kościele. Cały dochód z przedsięwzięcia zostanie przekazany na misje w Afryce. Misje, które zajmują się szczególnie pomocą potrzebującym dzieciom.
Anna Korotkiewicz z łomżyńskiego gimnazjum dodaje, że pieniądze zbierane w Łomży trafią do misjonarzy, którzy pomagają kilku szkołom w Zambii.
Ciągle można brać udział w licytacji gitary podarowanej na ten cel przez ostrołęcki zespół muzyki chrześcijańskiej FSHUT. Jest to nagroda jaką grupa otrzymała za zajęcie pierwszego miejsca na popularnym festiwalu w Siedlcach. Swoje zgłoszenia do licytacji można składać pod numerem telefonu 0512 947 638. Podsumowanie licytacji odbędzie się jutro podczas koncertu zespołu w parafii Miłosierdzia Bożego w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę