Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Porozumienie WSZiP i Uniwersytetu w Białymstoku.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B.Jańskiego w Łomży i Uniwersytet w Białymstoku podpisują właśnie porozumienie o współpracy. Wspólne działania podejmowane są głównie z myślą o studentach łomżyńskiej uczelni. Teraz absolwenci Jańskiego ze stopniem licencjata będą mogli bez zbędnych formalności podjąć studia magisterskie na białostockim uniwersytecie. "Chcemy, w ramach tego porozumienia, zapewnić studentom łatwiejszy dostęp do studiowania na Uniwersytecie w Białymstoku. Chodzi tutaj o studia II stopnia. Absolwenci naszej szkoły z tyt. licencjata będą mogli kontynuować naukę na studiach II stopnia na uniwersytecie" - mówił w piątkowej Rozmowie Radia Nadzieja dziekan Wydziału Ekonomiczno-Społecznego WSZiP im. B. Jańskiego w Łomży, Zbigniew Piotrowski.


To jedno z wielu nowych działań, które uczelnia podejmuje. Część z nich – jak przyznaje dr Piotrowski - ukierunkowana jest na zawiązanie bliższych stosunków z krajami wschodniej Europy. Porozumienie pomiędzy uczelniami z Łomży i Białegostoku umożliwia również współpracę dydaktyczną oraz kształcenie kadry uczelni im Jańskiego w Łomży. Już niedługo kilkoro asystentów z łomżyńskiej uczelni będzie pracować nad doktoratami pod okiem białostockich profesorów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę