Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Śmiertelnie potrącił i uciekł... złapali go w niespełna dwie godziny

Policja zatrzymała sprawcę śmiertelnego wypadku w Śniadowie w powiecie łomżyńskim. Jest to młody mężczyzna, który prawdopodobnie nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. 20-latek kilka minut po godz. 9. rano na jednej z ulic Śniadowa potrącił mężczyznę, który niespodziewanie wybiegł zza autobusu. Jak mówi sierż. Wojciech Fabin z Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, sprawca uciekł z miejsca wypadku i - jak ustaliła policja - schował swoje auto. Funkcjonariuszom udało się jednak wpaść na trop drogowego pirata. PO niespełna dwóch godzinach był już zatrzymany.


Sprawca jest przesłuchiwany przez policję. Wg wstępnych ustaleń, 20-latek stracił prawo jazdy za jazdę po pijanemu. Śmiertelna ofiara wypadku drogowego w Śniadowie – to mieszkaniec miejscowości Jakać Borki w gminie Śniadowo.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę