Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Dopłaty rolnicze - apel komisji

Występujcie o dopłaty bezpośrednie i o ubiegajcie się o przyznanie płatności z tytułu wsparcia działalności rolniczej na obszarach o niekorzystnych warunkach gospodarowania – z takim apelem do rolników z okolic Łomży zwróciła się Komisja Rolnictwa Rady Powiatu Łomżyńskiego. Członkowie komisji, podkreślają, że cały teren powiatu został zaliczony do grupy obszarów nizinnych o niekorzystnych warunkach gospodarowania i że z tego tytuł gospodarzom należy się specjalna unijna dopłata do każdego uprawianego hektara ziemi. Jeśli gmina, na terenie której znajduje się gospodarstwo została zakwalifikowana do strefy I dopłata ma wynieść prawie 34 Euro, a jeśli do strefy drugiej ponad 52 Euro.
W strefie I są gminy: Łomża, Piątnica, Przytuły, Śniadowo i Wizna, a w strefie II Miastkowo i Zbójna. Samo ubieganie się o te dopłaty jest bardzo proste. Wystarczy na formularzu o dopłaty bezpośrednie do rolnictwa zaznaczyć pole, że należy się także dopłata z tytułu gospodarowania na obszarach uznanych za niekorzystne.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę