Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Z Bony zniknęła tona... śmieci

Około tony śmieci zebrano z podłomżyńskiej Bony. 4 dni trwało porządkowanie terenów “Królowej Bony”. Akcję po raz 1-szy przygotował Prezes Wspólnoty Gruntowej Andrzej Imbro. W ramach Międzynarodowego Dnia Ziemi zebrał chętnych do sprzątania zaśmieconych terenów Starej Łomży – w sumie Górę Królowej Bony, Wzgórze Św. Wawrzyńca oraz Łysą Górę sprzątało około 200 osób. W akcję włączyła się młodzież gimnazjalna i licealna.

Efekty pracy uczniów są widoczne – mówi Andrzej Imbro.
Bonę i okoliczne tereny sprzątali uczniowie Katolickiego Liceum i Gimnazjum, Publicznych Gimnazjów nr 8 i 9 oraz Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży.
Prezes Wspólnoty Gruntowej Góry Królowej Bony skierował List otwarty do Biskupa Łomżyńskiego, Starosty Powiatu i Prezydenta Miasta o wpisanie akcji porządkowania terenów wokół Bony do kalendarza Dni Kultury Chrześcijańskiej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę