Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Pieniądze na szpital

Sejmik Województwa Podlaskiego poręczył niemal 21 mln zł kredytu dla czterech szpitali. Wśród tych placówek, które dostaną pieniądze jest także szpital w Łomży. Nasz placówka ma otrzyma 4 mln zł. Jak podkreśla radny Sejmiku Sławomir Zgrzywa pieniądze mają być przeznaczone na realizację zobowiązań wobec pracowników wynikających z ustawy 203 zł.

Jak dodaje jednak radny pieniędzy nie wystarczy na pokrycie wszystkich zobowiązań i konieczny będzie kolejny kredyt. Tylko dla łomżyńskiego szpitala zabraknie jeszcze 2 mln zł. W sumie – jak szacuje Zgrzywa najprawdopodobniej w marcu Sejmik będzie poręczał kolejny 20 mln kredyt.

Poza szpitalem w Łomży pieniądze z kredytu zaciągniętego przez władze województwa otrzymają jeszcze Wojewódzki Szpital im. Śniadeckiego w Białymstoku, Wojewódzki Szpital w Suwałkach i Szpital Psychiatryczny w Choroszczy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę