Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Bp Stefanek prosi o modlitwę za ofiary katastrofy.

Główne zdjęcie
bp. Stanisław Stefanek

O wspólną modlitwę w intencji ofiar kataklizmu w Katowicach zaapelował bp Stanisław Stefanek. Pasterz łomżyński w wypowiedzi dla Radia Nadzieja podkreślił, że to katastrofa nie tyle budowlana, o ile ludzka. “Cały naród w żałobie łączy się z rodzinami ofiar i mobilizuje się, aby przyjść z pomocą” - powiedział bp Stefanek, który na bieżąco śledzi akcję ratowniczą w zawalonej hali targowej w Katowicach.

Ordynariusz łomżyński podkreślił jednocześnie, że możemy pomóc ofiarom i poszkodowanym włączając się w akcje zbiórek pieniędzy i wspólną modlitwę podczas Mszy Świętych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę