Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Straż pożarna podsumowała rok 2005

W ubiegłym roku mieliśmy więcej pracy- tak rok 2005 w łomżyńskiej straży pożarnej podsumował jej komendant starszy brygadier Lucjan Porowski. Strażacy wyjeżdżali do około tysiąca różnych zdarzeń – to więcej o ponad dwieście niż rok wcześniej dodaje komendant, podkreśla, że szczęśliwie nie było wielkich katastrof pożarniczych.

2005 rok dla strażaków w Łomży był też dobry pod względem ekonomicznym. Udało się wykonać niezbędne remonty i doposażyć jednostkę. Ten rok też zapowiada się obiecująco pod względem finansowym – dodaje Lucjan Porowski.
Wyposażenie, które w tej chwili ma łomżyńska straż jest wystarczające do prowadzenia działań ratowniczo gaśniczych w każdym środowisku w tym również w wodnym – podkreśla komendant.

Jednostka chce się teraz skupić na tworzeniu centrum ratowniczego z prawdziwego zdarzenia. W Łomży brakuje dobrego komputerowego systemu dyspozytorskiego, który umożliwia współdziałanie wszystkich służb ratowniczych na terenie miasta i powiatu. Jego utworzenie jest możliwe twierdzi komendant Porowski , już wkrótce jednostka złoży wnioski o dofinansowanie tego projektu z funduszy unijnych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę