Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

Teraz na Twój głos czeka Ośrodek WOPiTU z Łomży

- Od kilku dni jesteśmy na drugim miejscu w głosowaniu na Podlaską Markę Konsumentów, które trwa do godziny 12. w piątek – cieszy się psycholog Renata Szymańska, dziękując Czytelniczkom i Czytelnikom 4lomza.pl za pomoc w zdobyciu tak prestiżowego tytułu dla Wojewódzkiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży. - Wierzę w ludzi, że jeszcze się zmobilizujemy, ażeby Łomża zabłysła z nami na mapie województwa. Prosimy: zagłosujcie z rodzinami i przyjaciółmi.

Głosujemy z Łomży na Ośrodek WOPiTU z Łomży – to było hasło, które podchwycili mieszkańcy i sympatycy Łomży. Od 31 lat placówka świadczy pomoc leczniczą mieszkańcom miasta, powiatu i województwa, wielu rodzinom. - Każdy oddany przez Czytelniczki i Czytelników 4lomza.pl głos to docenienie naszej pracy – mówi Pani psycholog. - Tylko w 2022 r. pomogliśmy psychologicznie i psychoterapeutycznie 3 592 osobom z Łomży, powiatu łomżyńskiego, Podlaskiego i z całego kraju.

 

https://podlaskamarka.pl/glosowanie/?kid=16328

 

Głosowanie jest bezpłatne na stronie Urzędu Marszałkowskiego – link powyżej. Pełnoletnia osoba może oddać jeden głos raz. Podlaska Marka Konsumentów przyznawana jest w głosowaniu SMS-owym. Zagłosować może każdy, bez względu na miejsce zamieszkania. Wybieramy łomżyńskiego faworyta ze strony plebiscytu, wpisujemy swój nr telefonu w jedną rubrykę, otrzymujemy kod SMS i wprowadzamy kod poniżej w drugą rubrykę. Zagłosowanie na WOPiTU jest całkowicie bezpłatne. Wyborca ma po lewej stronie 2 kratki: odhaczenie aprobaty regulaminu i zgoda na podanie numeru. Głos popierający działalność WOPiTU można oddać tylko do godz. 12. w piątek,. 24. marca 2023 r.

 

 

Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146 

 

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę