Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Becikowe od posła

Dziś rano poseł Jan Jarota z LPR przekazał 1000 złotych matce, która jako pierwsza w 2006 - tym roku urodziła dzieci w łomżyńskim Szpitalu Wojewódzkim. O tym fakcie poseł poinformował podczas konferencji prasowej dotyczącej realizacji przepisów ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach prorodzinnych. Dodać należy, że kwotę becikowego poseł Jan Jarota przeznaczył ze swojej diety, bo ustawa czeka jeszcze na podpis prezydenta, a – jak twierdzi Jarota matki czekać nie mogą.

"Jako członek LPR czuję się odpowiedzialny za tą ustawę" – dodaje Jan Jarota. Dlatego będę zbierał podpisy osób, popierające szybkie wejście ustawy w życie. Podpisy można składać przez kilka dni. Później cała lista ma trafić do prezydenta i jak wierzy Jan Jarota przyspieszyć podpisanie uchwalonej 29 grudnia ustawy o becikowym .

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę