Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomża przywita 2006 rok fajerwerkami

Pokaz sztucznych ogni tuż po północy już po raz siódmy organizuje Miejski Dom Kultury -Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Tradycja takich pokazów sięga 1999 roku – powiedział dyrektor placówki Roman Borawski. Pokaz jest co roku organizowany z myślą o wszystkich mieszkańcach Łomży – podkreśla Roman Borawski - nie tylko dla tych, którzy o północy pojawią się na Starym Rynku. Odpalamy zawsze takie sztuczne ognie, które wybuchają wysoko i są widoczne z każdego miejsca w naszym mieście.


Bezpieczny Sylwester
Więcej patroli kontrolujących przebieg zabaw sylwestrowych zapowiada łomżyńska policja. W noc kończącą stary rok szczególna uwagę będziemy zwracać na imprezy lub pokazy sztucznych odbywające się na wolnym powietrzu. Każdy, kto zakłóci porządek publiczny zostanie ukarany mandatem lub skierujemy wniosek o ukaranie takiej osoby do sądu grodzkiego – przypomina oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży nadkomisarz Krzysztof Leończak.
Policja apeluje, aby podczas sylwestrowych zabaw zachować umiar w spożywaniu alkoholu i używaniu środków pirotechnicznych.

Specjalne zarządzenie dotyczące bezpieczeństwa podczas zabawy sylwestrowej opublikowała też Komenda Miejska Straży Pożarnej w Łomży. Strażacy proszą szczególnie organizatorów imprez o zapewnienie właściwego wystroju wnętrz z materiałów niepalnych, dostęp do dróg ewakuacyjnych oraz sprawdzenie stanu instalacji przeciwpożarowych i urządzeń gaśniczych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę