Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Komputery dla ARiMR

Niemal 1 milion 400 tysięcy złotych będą kosztowały komputery, które w najbliższych tygodniach mają trafić do oddziału i biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w województwie podlaskim. Jak podaje centrala Agencji sprzęt ten ma posłużyć do wprowadzania danych do systemu IACS. W Łomży zapewniają, że komputery będą nie do tego, lecz dla nowych pracowników, którzy w Agencji mają być zatrudnieni do końca roku. Tadeusz Tomaszewski zastępca dyrektora łomżyńskiego biura ARiMR dodaje, że na teren województwa ma przyjechać 349 komputerów. Podobno mają one zostać zainstalowane jeszcze w ostatnich dniach kwietnia, ale dokładnego terminu nikt nie zna.


Rozpisany przez Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Wojciecha Pomajdę przetarg na dostawe 4000 komputerów wygrała warszawska firma Intertrading Systems Technology. Wszystkie komputery mają być marki Dell.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę