Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Sukcesy plastyków z Klubu Garnizonowego w Łomży

Magdalena Gumowska z Łomży została laureatką 17-stego przeglądu twórczości plastycznej wojska polskiego. Przegląd odbył się w Bydgoszczy, Łomżyński Klub Garnizonowy zaprezentował tam 30-ści prac wykonanych przez 11- stu twórców z Łomży i okolic. Prace 9- ciu z nich znalazły się na wystawie podsumowującej przegląd. I-wsza nagroda w dziedzinie grafiki przypadła Magdalenie Gumowskiej.

To nie jedyne wyróżnienie dla łomżan podczas przeglądów twórczości plastycznej wojska polskiego powiedział major Ryszard Matuszewski. Wcześniej otrzymali je między innymi Kazimierz Lemański i Kazimierz Wojewoda.
Ryszard Matuszewski dodał, że Łomżyński Klub Garnizonowy jako jeden z trzech został wyróżniony dyplomem honorowym Ministra Obrony Narodowej za wieloletnie upowszechnianie twórczości plastycznej w środowisku wojska polskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę