Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Medal Stowarzyszenia Osób Poszkodowanych przez III Rzeszę

Stanisław Dardziński z Kupisk Nowych otrzymał medal Stowarzyszenia Osób Poszkodowanych przez III Rzeszę. Uroczystość dekoracji odznaczeniem odbyła się podczas sesji Rady Powiatu Łomżyńskiego. Dokonał tego starosta Wojciech Kubrak Złoty medal za zasługi w pracy dla stowarzyszenia, Stanisław Dardziński otrzymał w dniu swoich setnych urodzin. Dzisiaj podczas uroczystej dekoracji medalem, w imieniu całej rady, życzenia jubilatowi składał również przewodniczący rady powiatu Henryk Kłosiński

Stanisław Dardziński urodził się w 1905r. w Kupiskach Nowych gdzie mieszka do dzisiaj. W wieku 34 lat, bezpośrednio przed drugą wojną światową został wcielony do 33 pułku piechoty, którego żołnierze walczyli w obronie Łomzy. Po kilku dniach walk dostał się do niewoli. W obozach jenieckich spędził dwa lata. W 1941r został skierowany do pracy przymusowej na rzecz hitlerowskich Niemiec. Pracował w rolnictwie.
Po wojnie wrócił do kraju, od 1988r. pracował w Łomży, na rzecz Stowarzyszenia Osób Poszkodowanych przez III Rzeszę

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę