Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Ruch na drodze - apel policji

Jedna osoba zabita, a 16 rannych to tragiczny bilans ostatnich trzech dni na drogach województwa podlaskiego. Od piątku do dziś w regionie wydarzyło się 12 wypadków drogowych. Szczyt komunikacyjny jednak dopiero przed nami. Policjanci apelują o ostrożność. Przed świętami Wszystkich Świętych na drogach robi się znacznie tłoczniej niż zwykle. Często też za kierownicami samochodów zasiadają osoby, potocznie zwane „niedzielnymi kierowcami”, które mogą powodować dodatkowe zagrożenie na drogach. W całym kraju od piątku trwa policyjna akcja Znicz. Ok. 15 tys. policjantów dba o bezpieczeństwo na drogach i wokół cmentarzy.


Policjanci szczególna uwagę zwracają też na kierowców, a zwłaszcza czy są trzeźwi. Tylko w województwie podlaskim przez ostatnie trzy dni zatrzymano niemal 60 pijanych kierowców.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę