Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

K***a, nikt się nie słucha

Główne zdjęcie
Kazimierz Gwiazdowski

Wczorajsze nocne obrady Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi prowadził jej wiceprzewodniczący, poseł PIS z Radziłowa, Kazimierz Gwiazdowski. Bezskutecznie próbował wzywać polityków do powrotu do miejsc. Fiasko wezwania skwitował z irytacją "K***a, nikt się nie słucha".

Sejmowa  Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi na nocnym powiedzeniu zajmowała się nowelizacją ustawy o ochronie praw zwierząt. Projekt ogłoszony przez Jarosława Kaczyńskiego zakłada m.in. wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych. Budzi to spore emocje wśród polityków, a także rolników i hodowców. Mniej więcej o 21.30 ogłoszono przerwę, aby rozdać poprawki. Po kilkunastu minutach – jak relacjonuje Gazeta.pl - wiceprzewodniczący komisji Kazimierz Gwiazdowski chciał wznowić obrady. Wzywał parlamentarzystów do zajęcia miejsc, ale niewielu słuchało. Po dłuższej przerwie jakby do siebie czy osoby siedzącej obok brak reakcji na jego wezwanie skwitował „K***a, nikt się nie słucha„ co wychwyciły mikrofony.

Nagranie z tym fragmentem obrad w sieci opublikował poseł Joński.

Obrady komisji trwały 11 godzin, przyjęto kilka poprawek w tym wykreślono z projektu przepisy, które ograniczały ubój rytualny. 

Poseł PIS Kazimierz Gwiazdowski w sejmie zasiada już 4 kadencję.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę