Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

27-latek z zarzutem za kradzież sklepową

Kryminalni z łomżyńskiej jednostki Policji ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież w jednym ze sklepów na terenie miasta. Łupem sprawcy padło wtedy 12 butelek markowego alkoholu. Straty wyceniono na prawie 1200 złotych.

Łomżyńscy kryminalni ustalili i dziś rano zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież, do której doszło w miniony piątek w jednym ze sklepów w Łomży. Jak wynikało ze zgłoszenia, sprawca, najprawdopodobniej korzystając z nieuwagi pracowników rozładowujących towar, wyniósł wtedy ze sklepu karton z markowym alkoholem. Kierownik sklepu straty wycenił na prawie 1200 złotych. Gdy dziś rano kryminalni zapukali, do drzwi mieszkania mężczyzny, 27-latek nie krył zdziwnienia. Już usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę