Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 października 2020 napisz DONOS@
logo ARiMR_niebieskie.jpg

Konkurs dla KGW "Koło ARiMR - w sercu wsi"

Podlaski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich z województwa podlaskiego i zarejestrowanych w ARiMR. Gorąco zachęcamy do udziału. Patronat nad konkursem objął Prezes ARiMR Tomasz Nowakowski. Nagrodzimy kreatywność i jakość. Czekają baaaardzo atrakcyjne nagrody!

Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu (od 3 do 5 minut długości), obrazującego sposoby wykorzystania przez KGW otrzymanej z ARiMR pomocy finansowej. 

Konkurs trwa od 15 września do 15 listopada.
W filmie powinno znaleźć się logo i nazwa KGW (lub sama nazwa KGW, jeśli Koło nie ma logo) oraz logo ARiMR z pełną nazwą instytucji (obowiązująca wersja w kolorze niebieskim).

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest: dostarczenie do Organizatora Konkursu Formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, zgodą na przeniesienie praw autorskich oraz zgodą na wykorzystanie wizerunku osoby trzeciej, widniejącej na nagraniu. Niezbędne materiały w tym regulamin konkursu oraz inne niezbędne dokumenty znaleźć można pod tym adresem: 
https://www.arimr.gov.pl/serwis-prasowy/tam-bylismy/artykuly/podlaskie-zachecamy-do-udzialu-w-konkursie-pt-kolo-arimr-w-sercu-wsi.html

Formularz oraz załączniki należy przesłać drogą mailową na adres: podlaski@arimr.gov.pl, z tematem maila: Konkurs KGW. W przypadku, gdy rozmiar filmu jest zbyt duży, można przesłać go na adres mailowy Organizatora za pośrednictwem strony internetowej wetransfer.com. Zgłoszenie można także przesłać drogą pocztową lub dostarczyć osobiście na nośniku danych (płyta CD, DVD lub pendrive) na adres Organizatora (Podlaski Oddział Regionalny ARiMR, ul. Nowa 2, 18-400 Łomża) z dopiskiem: Konkurs KGW.

tekst finansowany przez ARiMR


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę