Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzysty

Kilka minut przed 17.00 na ul. Sikorskiego doszło do potrącenia rowerzysty. Rannego, ale przytomnego mężczyznę zabrała karetka pogotowia.

Kilka minut przed 17.00 kierujący Peugeot wyjeżdżał z podporządkowanej ul. Zdrojowej i nie ustąpił pierszeństwa rowerzyście jadącemu ul. Sikorskiego w kierunku nowego mostu. Potrącenie nastąpiło prawdopodobnie na jezdni, nie na przejściu dla pieszych. Uderzenie było na tyle mocne, że rozbiło przednią szybę auta. Ranny meżczyzna trafił do szpitala. Jak informuja świadkowie, był przytomny.

Na miejscu ruch odbywa się bez zakłóceń. Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę