Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 września 2020 napisz DONOS@

Skuterem na dwóch gazach

Główne zdjęcie

Kierowca jadący przez Konarzyce zawiadomił dyżurnego w KPM w Łomży o najprawdopodobniej pijanym innym kierującym. Policjanci zatrzymali „skutermana”, a badanie wykazało, że miał on blisko 2,7 promila w organizmie.

- Wczoraj, około godziny 16, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie o najprawdopodobniej pijanym kierującym skuterem w Konarzycach - informują łomżyńscy policjanci. Mężczyzna miał poruszać się "niepewnie i co chwilę zwalniał, nie trzymał toru jazdy". Gdy mundurowi dojeżdzali do wskazanego przez świadka miejsca zauważyli mężczyznę na jednośladzie, odpowiadającego opisowi podanemu przez zgłaszającego. Natychmiast zatrzymali go do kontroli. Kierującym okazał się być 36-letni mieszkaniec Łomży. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że kierował pojazdem pomimo iż wsześniej spożywał alkohol. Mężczyzna „wydmuchał” blisko 2,7 promila. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę