Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 września 2020 napisz DONOS@

Chłód przychodzi nocą

Główne zdjęcie
Chmury nad Łomżą

Dziś pogoda zapowiada się na letnią. Temperatura może dojść do 25°C. W drugiej połowie nocy z północy nadejdzie chłód. Jutro temperatura maksymalna będzie niższa o 10 stopni i nie powinna przekroczyć 15°C.

Jest upał. Wczoraj temperatura w Polsce miejscami przekraczała 30°C. Stacja pomiarowa w Marianowie o godz. 14.00 zanotowała 26,3°C. Koniec gorąca nastąpi szybko i radykalnie – prognozuje IMGW - w drugiej połowie nocy, ze środy na czwartek, z północy na południe kraju przemieści się chłodny front atmosferyczny rozdzielający znacznie różniące się między sobą masy powietrza. 

W czwartek obudzimy się już w zupełnie innej aurze – będzie wyraźnie chłodniej, temperatura maksymalna tylko na południu kraju przekroczy 20°C – odczuwalny będzie umiarkowany i dość silny, oraz porywisty wiatr. Wiatr ten sprawi, że na północy Polski – choć na termometrach będzie około 15-16°C, to odczuwalnie będzie poniżej 10°C. Zmianie pogody będą towarzyszyć lokalne przelotne opady deszczu, a na południu – szczególnie w górach – burze.

Od piątku stopniowa poprawa pogody. Znów dostaniemy się w zasięg wyżu, więc mimo chłodu, będzie dość pogodnie i z łagodniejszym wiatrem.

Po weekendzie temperatura w niektórych miejscach wzrośnie powyżej 25°C, a pierwsze dni jesieni raczej przypominać będą ciepłe babie lato niż pochmurną wietrzną jesień.

200829104429.jpg

 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę