Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 września 2020 napisz DONOS@

Można wnosić uwagi do Planu Zagospodarowania Przestrzennego

Główne zdjęcie
tereny przy ul. Przykoszarowej

Uchwalają Plan zagospodarowania przestrzennego dla terenów miasta Łomża w rejonie ulic: Wojska Polskiego i Meblowej oraz dla terenu położonego pomiędzy ulicami Przykoszarową i Szosa do Mężenina. Teraz zostaną wyłożone do publicznego wglądu.

Urząd miejski poinformował o wyłożeniu do publicznego wglądu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Prace dotyczą dwóch obszarów Łomży.

Pierwszy plan zagospodarowania przestrzennego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko dotyczy terenu położonego jest pomiędzy ul. Przykoszarową i ul. Szosa do Mężenina. Od 10.09.2020 r. do 1.10.2020 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łomży, ul.Nowa 2, w godzinach od 10:00 do 14:00, w pokoju nr 305 (sala konferencyjna) wyłożono projekt do publicznego wglądu.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 18.09.2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego, ul. Nowa 2, w pokoju nr 305 (sala konferencyjna).

Miejski Portal Mapowy https://mlomza.e-mapa.net/legislacja/mpzp/2785.html

Drugi obszar miasta, dla którego trwają prace nad planem zagospodarowania przestrzennego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, a do kórego można wnieśc uwagi, to ul. Wojska Polskiego i Meblowa. Wyłożenie do publicznego wglądu Planu nastapi w dniach od 10.09.2020 r. do 1.10.2020 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łomży, ul.Nowa 2, w godzinach od 10:00 do 14:00, w pokoju nr 305 (sala konferencyjna), 

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 25.09.2020 r. o godz.10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego, ul. Nowa 2, 18-400 Łomża, w pokoju nr 305 (sala konferencyjna).

Miejski Portal Mapowy https://mlomza.e-mapa.net/legislacja/mpzp/2788.html 

Zgodnie z prawem każdy, kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego, może wnieść uwagi. Możliwość wniesienia uwag służy temu, aby ten, którego interes prawny lub uprawnienia zostaną naruszone przez ustalenia uchwalonego w przyszłości MPZP, mógł jeszcze w trakcie projektowania planu przedstawić do rozważenia swoje racje.

Uwagi do Prezydenta należy składać w formie papierowej (na adres: Urząd Miejski w Łomży, Stary Rynek 14, 18-400 Łomża) lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej (na adres mailowy: ratusz@um.lomza.pl) z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.10.2020 r. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag jest Prezydent Miasta Łomża.

Projekt planu i prognoza dostępne będą również na stronie internetowej BIP Urzędu Miejskiego: www.lomza.pl/bip/


 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę