Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 września 2020 napisz DONOS@

Policzą kopciuchy

Główne zdjęcie

Od września 2020 do kwietnia 2021 zostanie przeprowadzona inwentaryzacja systemów grzewczych na terenie miasta Łomża - zapowiada Ratusz. Dotyczy to wszystkich budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych posiadające indywidualne systemy grzewcze.

Miasto Łomża przystąpiło do realizacji zadania pt. „Szczegółowa inwentaryzacja źródeł ogrzewania na terenie miasta Łomża wraz z opracowaniem bazy danych w narzędziu informatycznym”. W ramach tego zadania zostanie wykonana inwentaryzacja systemów grzewczych na terenie miasta Łomża – informuje Ratusz w rozesłanym komunikacie. 

Inwentaryzacja przeprowadzona zostanie w terminie od września 2020 do kwietnia 2021 i będzie obejmować budynki jednorodzinne i wielorodzinne posiadające indywidualne systemy grzewcze. Z inwentaryzacji wyłączone są adresy korzystające z ciepła sieciowego dostarczanego przez MPEC Łomża.

Dane z zabudowy jednorodzinnej będą zbierane przez ankieterów od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00-16:00. Ankieterzy nie zbierają żadnych danych osobowych w postaci personaliów, danych teleadresowych czy podpisów – zapewnia Ratusz. Dodatkowo każdy z ankieterów będzie posiadał Identyfikator z indywidualnym numer ID oraz list upoważniający podpisany przez Prezydenta Miasta. Autentyczność ankietera będzie można potwierdzić w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łomży pod nr tel. 86 215 67 92 lub 94 oraz w Straży Miejskiej pod nr tel. 86 215 67 56; 57; 58.

W przypadku, kiedy mieszkańcy nie zechcą z różnych powodów poświęcić czasu ankieterowi mogą wypełnić samodzielnie ankietę dostępną pod adresem: https://app.ekostrateg.com/zdi/ankieta?tenantId=lomza_publiczna&formId=INWENTARYZACJA.

- Inwentaryzacja jest nieobowiązkowa – zapewnia Łukasz Czech z biura prasowego Ratusza – ale te dane mają posłużyć do ubiegania się o finansowanie ze środków zewnętrznych. Ponadto możliwe – wyjaśnia – że Ministerstwo Klimatu w niedalekiej przyszłości będzie takich dachych oczekiwało od Miast.

W przypadku pytań lub problemów z wypełnieniem ankiety urzędnicy odsyłają do firmy przeprowadzającej Inwentaryzację na terenie miasta: Atmoterm S.A. Tel.: 604 938 933.
Pomysłodawcy ankiety liczą, że pozwoli ona poznać rzeczywistą skalę stosowania paliw stałych na terenie Łomży oraz sprecyzować już podjęte działania w zakresie poprawy jakości powierza.


 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę