Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 27 września 2020 napisz DONOS@

Dachowanie za Drożęcinem

Główne zdjęcie

Niedaleko miejscowości Drożęcin Lubiejewo Renault Clio wypadło z drogi i dachowało. Dwie jadące nim osoby same wyszły z pojazdu, ale trafiły do szpitala.

Kilkanaście minut przed południem, na drodze między Chludniami a Piątnicą w miejscowości Drożęcin - Lubiejewo, kierująca Renault Clio 19-latka, podczas mijania z innym samochodem, aby uniknąc zderzenia zjechała na pobocze i straciła panowanie nad pojazdem. Następnie jechała na przeciwległe pobocze i dachowała. Autem podróżowała także 16-latka. Obie podróżujące autem kobiety same wyszły z pojazdu. Kierująca był trzeźwa. Zostały przewiezione do łomżyńskiego szpitala na badania.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:

 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę