Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 27 września 2020 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzysty

Główne zdjęcie

Przed południem na drodze Jednaczewo - Szablak kierujący Mitsubishi stracił przyczepność na drodze szutrowej i wjechał w rowerzystę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Kierujący jadąc drogą piaskową wjechał w tył rowerzysty jadącego przed nim. Prawdopodobnie stracił panowanie i wpadł w poślizg. Co było tego przyczyną ustalają policjanci. Mężczyzna jadący rowerem trafił do szpitala. Dwie osoby jechało rowerami, ale pani nic się nie stało.

Foto:
Foto:
Foto:

 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę