Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 grudnia 2022 napisz DONOS@

Prędkość pod kontrolą

Główne zdjęcie
fot. policja

Policjanci ruchu drogowego z Łomży prowadzą dziś na terenie powiatu działania pod nazwą "Prędkość" - informuje na swojej stronie Komenda Powiatowa Policji w Łomży. Głównym celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa poprzez ograniczenie liczby zdarzeń drogowych.

Podczas kontroli drogowych policjanci sprawdzają czy kierowcy przestrzegają obowiązujących przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza ograniczeń prędkości w obszarze zabudowanym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę