Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Topielec w Narwi

We wtorek wieczorem, w Siemieniu Nadrzecznym, w rzece znaleziono topielca. Trwają czynności policji w celu identyfikacji zwłok.

Około godz. 18.00 dyżurny KMP w Łomży otrzymał zgłoszenie, że w Siemieniu Nadrzecznym, na wysokości punktu widokowego, w rzece leżą zwłoki. Funkcjonariusz policji, który  w czasie wolnym łowił ryby, dokonał tego znaleziska i zaalarmował dyżurnego. 

Przybyli na miejsce strażacy wyciągnęli ciało z rzeki. Policja zabezpieczyła ślady, a w tej chwili trwają czynności zmierzające do identyfikacji zwłok.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę