Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Ślązak na gościnnych występach

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o kradzież. Mężczyzna został zatrzymany chwilę po tym jak z jednego z domów ukradł portfel z dokumentami.

W miniony piątek, przed 9 rano, łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednym z domów niedaleko dworca najprawdopodobniej doszło do kradzieży. Zgłaszająca oświadczyła, że widziała młodego mężczyznę wychodzącego przez jej balkon i dokładnie go opisała. Po sprawdzeniu pomieszczeń zauważyła brak portfela i dokumentów. Na miejsce od razu pojechali policjanci z "patrolówki". Funkcjonariusze dojeżdżając pod wskazany adres zauważyli mężczyznę, którego wygląd zgadzał się z opisem podanym przez pokrzywdzoną. Na widok jadącego radiowozu mężczyzna zmienił kierunek i ruszył w przeciwną stronę. Próbował ukryć się na jednej z pobliskich posesji, ale nieskutecznie. Po chwili był już w rękach łomżyńskich policjantów. Podejrzanym okazał się 22-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej. Mundurowi znaleźli przy nim skradziony portfel i dokumenty. 22-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę