Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali 20-latka, który posiadał narkotyki. Torebkę foliową oraz wagę elektroniczną przewoził w samochodzie. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, w piątek, tuż przed 2 w nocy, pełnili służbę na terenie miasta. Przejeżdżając ulicą Podlaską zauważyli jak jeden z mężczyzn siedzący w bmw, na widok oznakowanego radiowozu wybiega i wyrzuca w trawę jakieś przedmioty. Mundurowi postanowili sprawdzić czego mężczyzna chciał się tak szybko pozbyć. Jak się okazało była to torebka strunowa z zawartością suszu roślinnego oraz waga elektroniczna. 20-latek przyznał, że wyrzucone przedmioty są jego własnością. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone przeszło 7 gramów suszu to marihuana.  Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut.
Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Podlaska Policja


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę