Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Uwaga na oszustów!

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Na terenie KMP w Łomży uaktywnili się oszuści - informuje w komunikacie młodszy aspirant Piotr Milewski z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Przestępcy próbowali metodą "na wnuczka" wyłudzić pieniądze.

Na razie nie wiemy czy próba była skuteczna i kto ewentualnie mógł paść ofiarą. Jak przekazuje rzecznik - na miejsce udali się policjanci, aby wyjaśnić zgłoszenie. 

Należy zachować czujnąć, bo często takie próby zdażają się do osób starszych. Wczoraj w Białymstoku były trzy próby wyłudzenia podobną metodą na policjanta, który informował o rzekomym ataku na konto bankowe pokrzywdzonych. 

Poinformujmy najbliższych, aby zachowali czujność i nie wydawali pieniędzy w dziwnych sytuacjach.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę