Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kradzież rozbójnicza w Kauflandzie

Dwa tygodnie temu, wieczorem, w Kauflandzie doszło do próby kradzieży butelek z alkoholem. Ochroniarz, który próbował zatrzymać sprawców otrzymał cios butelką.

Zdarzenie miało miejsce 24. sierpnia, w poniedziałek wieczerem, około godz. 20. dwóch młodych mężczyzn próbowało ukraść butelki z alkoholem w sklepie Kaufland, przy ul. Zawadzkiej. Przy wyjściu ze sklepu ochroniarz próbował zatrzymać złodziei, ale podczas interwencji otrzymał cios butelką. Sprawcy uciekli.
- Jeden ze sprawców został zatrzymany i trwają czynności do zatrzymania drugiego - potwierdza zdarzenie młodszy aspirant Piotr Milewski z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Kodeks karny w art. 280 wylicza:
§ 1. Kto kradnie, używając przemocy wobec osoby lub grożąc natychmiastowym jej użyciem albo doprowadzając człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Jeżeli sprawca rozboju posługuje się bronią palną, nożem lub innym podobnie niebezpiecznym przedmiotem lub środkiem obezwładniającym albo działa w inny sposób bezpośrednio zagrażający życiu lub wspólnie z inną osobą, która posługuje się taką bronią, przedmiotem, środkiem lub sposobem, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę