Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

35 tys. zł na doposażenie OSP Jedwabne

Dofinansowanie na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego oraz umundurowania w wysokości 35 tys. zł otrzymali strażacy z OSP w Jedwabnem. Środki pochodzą z Urzędu Marszałkowskiego i przeznaczone zostaną na doposażenie strażaków w m.in. kamerę termowizyjną.

W uroczystości przekazania dotacji udział wzięli Senator RP Marek Komorowski, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Marek Olbryś, Z-ca Dyrektora Departamentu Infrastruktury i Transportu w Urzędzie Marszałkowskim Juliusz Jakimowicz, radny Sejmiku Województwa Podlaskiego Piotr Modzelewski, Wójt Gminy Przytuły Kazimierz Ramotowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedwabnem Andrzej Górski wraz z radnymi, strażacy z OSP Jedwabne i OSP Przytuły oraz Burmistrz Jedwabnego Adam Mariusz Niebrzydowski.

źródło: jedwabne.pl

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę