Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kontrole gimbusów

Główne zdjęcie
Fot. policja

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” rozpoczęli kontrolę autobusów przewożących dzieci i młodzież do i ze szkół na terenie powiatu. Działania te są częścią ogólnopolskiej akcji „Bezpieczna droga do szkoły”.

Podczas kontroli policjanci zwracają uwagę na podstawowe elementy, mające wpływ na bezpieczeństwo. Sprawdzany jest m.in. stan techniczny i obowiązkowe wyposażenie pojazdów, a także stan trzeźwości kierujących gimbusami.

W ramach działań „Gimbus", które są częścią ogólnopolskiej akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, policjanci weryfikują również prawidłowość oznakowania dróg i stan urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w pobliżu placówek oświatowych.

Działania będą prowadzone do końca października.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę