Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Bulwary przy Łomżyczce za drogie

Główne zdjęcie
Łomżyczka

Za wysoka cena była przyczyną unieważnienia przetargu na rozbudowę mini bulwarów nad Łomżyczką. Dziś Urząd Miejski opublikował informację w tej sprawie.

Jedna oferta wpłynęła na rozbudowę mini bulwarów przy Łomżyczce polegającą na budowie oświetlenia, monitoringu, małej architektury i chodników. Przedsiębiorca Hydros Plus Tomasz Kulesza z Białegostoku za wykonane zadania chciał 335 790,00 zł brutto. To za dużo. Wiceprezydent Andrzej Garlicki w uzasadnieniu unieważnienia napisał, że "w postępowaniu (…) złożono jedną ofertę z ceną, przewyższającą kwotę brutto, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.".

Przypomnijmy, ratusz na  ok. 300m terenów wzdłuż rz. Łomżyczka od ul. Sosnowej do parkingu przy ul. Modrzewiowej chciał wykonania oświetlenia minibulwarów latarniami ustawionymi wzdłuż chodnika oraz systemu ciągłego monitorowania zamontowanego na słupach latarniowych, dobudowania do trzech stref wypoczynku i ułożenia nowego chodnika od łuku istniejącego ciągu pieszo-rowerowego do kładki nad rz. Łomżyczka.

Terminem wykonania prac było 30. listopada br.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę