Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Potrącenie nastolatka przy dworcu

Na przejściu dla pieszych, przy dworcu autobusowym, autobus rejsowy potrącił nastolatka. Chłopiec został zabrany do szpitala.

Około 12.40 na al. Legionów, przy dworcu autobusowym i budującej sie galerii, doszło do potrącenia chłopca. Jak wyjaśniał kierowca autobusu rejsowego, jechał lewym pasem, miał zielone światło a prawy pas był zakorkowany. Na wysokości przejścia dla pieszych stał inny autobus i chłpiec wybiegł sprzed tego autobusu, wprost pod jadący lewym pasem. W pojeździe została zbita szyba. Ranny chłopiec został przewieziony do szpitala.

Na razie jeden pas ruchu na al. Legionów, od centrum w stronę Konarzyc, jest zablokowany. Od al. Legionów do ul. Dworcowej nie ma przejazdu. Trwają czynności policji.

Kierujący autobusem był trzeźwy. Oznakowane przejście dla pieszych z sygnalizacją swietlną jest objęte monitoringiem. Czy widać sytuację na nim ustalają policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę