Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze do Myszyńca

Osobowa Vectra zderzyła się czołowo z dostawczym busem na drodze 645, około 3 km za Kuziami w stronę Myszyńca. Jedna osoba zginęła, dwie inne zostały ranne.

Kilkanaście minut przed 12. na drodze wojewódzkiej 645, około 3 km. za Kuziami w stronę Myszyńca, osobowa Vectra czołowo zderzyła się z dostawczym busem. W wyniku uderzenia jedna osoba zginęła na miejscu, dwie inne zostały poszkodowane. Jak udało nam się dowiedzieć od świadka, Opel z dużą prędkością wyjechał z zakrętu i znalazł się na przeciwległym pasie ruchu wprost pod nadjeżdżającym dostawczakiem. Jedna osoba z osobówki zginęła. W tym miejscu padał delikatny deszcz, droga była mokra i śliska. 

W tej chwili na miejscu pracują służby, droga jest zablokowana. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę