Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Po nocnych burzach

Główne zdjęcie
Strażacy OSP Konarzyce podczas nocnej interwencji

Kilka zalanych piwnic i powalone jedno drzewo to bilans nocnych burz, które przeszły nad regionem. Łomżyńscy strażacy wyjeżdżali 9 razy.

Strażacy z PSP Łomża oraz OSP Konarzyce i Kupiski wyjeżdżali minionej nocy 8 razy do zalanych piwnic na terenie Łomży, Konarzyc i Nowych Kupisk. W Męczkach na drogę przewróciło się drzewo. Na ul. Piłsudskiego w Łomży ciśnienie spływającej wody wyrzuciło dekle studzienek kanalizacyjnych przy okazji uszkadzając 3 samochody.

W Marianowie w godz. 20.00-21.00. stacja meteorologiczna zanotowała 24,2 mm opadu deszczu czyli 24 l/m2.

W województwie podlaskim strażacy interweniowali 65 razy. Głównie usuwali połamane drzewa i gałęzie i wypompowywali wodę z zalanych piwnic i posesji. Około 2 tys. gospodarstw nie miało rano prądu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę