Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ryszard Święszkowski wygrał wybory w Jedwabnem

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Ryszard Święszkowski wygrał wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Jedwabnem. W niedzielnym głosowaniu uzyskał 112 głosów. Frekwencja wyniosła 77,82%.

Wybory uzupełniające w okręgu nr 8 w Gminie Jedwabne, zarządzono po śmierci w maju b.r. Kazimierza Załuskiego. W okręgu obejmującym wsie: Grądy Małe, Grądy Wielkie, Kotowo-Plac, Kotowo Stare i Rostki, zgłosiło się dwóch kandydatów.

Wybory wygrał Ryszard Święszkowski z 112 oddanymi na Niego głosami. Kontrkandydat, Dariusz Dziekiewicz, otrzymał 76 głosów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę