Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Uwaga, idą burze!

Główne zdjęcie
Screen burz nad Łomżą, które mają wydarzyć się nocą (windy.com)

Noc zapowiada się burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie 2 stopnia, w którym zapowiada w naszym regionie burze z gradem, porywy wiatru do 100 km i lokalnie do 50 mm deszczu. Tak ma być do 8.00 rano.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie 2 stopnia dla znacznej cześci kraju, a od Łodzi do Katowic i Opola 3 stopień. 

 

W Rejonie Łomży prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 40 mm, lokalnie do 50 mm oraz porywami wiatru do 100 km/h. Miejscami grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska meteorologicznego określono na 80%. 

Silny wiatr może uszkadzać dachy, łamać i wyrywać drzewa. Lokalnie obfite opady mogą powodować podtopienia, uszkodzenia dróg i trudności komunikacyjne. Mogą wystąpić zagrożenia życia powodowane uderzeniami piorunów - przestrzega IMGW.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę