Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzysty na Zjeździe

74-letni rowerzysta został potrącony na ul. Zjazd przez pojazd wyjeżdżający z ul. Rybaki. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

74-letni meżczyzna jechał rowerem ul. Zjazd od Pl. Kościuszki w stronę Piątnicy. 47-letni kierowca Forda wyjeżdżając z ul. Rybaki chciał jechać w lewo w kierunku Pl. Kościuszki. Nie zauważył jadącego prawidłowo rowerzysty. Poszkodowanego strarszego mężczyznę pogotowie przetransportowało do szpitala. 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę