Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Groźnie wyglądająca kolizja na DK63

Na skrzyżowaniu drogi krajowej 63 do Zambrowa z drogą 679 do Mężenina kierująca osobowym BMW nie ustąpiła pierwszeństwa ciężarówce i doprowadziła do kolizji. W efekcie osobówka wylądowała w rowie na dachu a ciężarówka straciła prawe światła.

Do zdarzenia doszło w nocy około godz. 22.40. Kierująca BMW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, od przepompowni MPWIK na drogę Łomża - Zambrów, nie ustąpiła pierszeństwa cysternie. W tym miejscu jest ustawiony znak STOP. W wyniku uderzenia auto osobowe wylądowało w rowie na dachu. W ciężarówce uszkodziło okolice prawego reflektora. Kierujaca nie doznała poważniejszych obrażeń.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę