Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Środowe wypadki kobiet

Dwie kobiety w szpitalu i trzy rozbite auta to bilans dwóch wypadków, które zdarzyły się po południu wczorajszego dnia i wieczorem na łomżyńskich drogach.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na drodze 668 między Jeziorkiem a Kownatami. 61-letnia kierująca Renault z nieustalonych przyczyn zjechała do rowu i dachowała. Ranna trafiła do szpitala, a jej obrażenia wymagają leczenia ponad 7 dni. Autem podróżowała jeszcze inna kobieta,18-letnia, której nic się nie stało.

Drugie zdarzenie miało miejsce o godz. 20.30 na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Reymonta. 40-letnia kierująca Skodą jadąc ul. Reymonta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej Renault jadącej Piłsudskiego. 47-latka z Renault trafiła do szpitala, jej obrażenia także wymagają ponad 7-dniowego pobytu. Oznacza to, że zdarzenia zakwalifikowano jako wypadki.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę