Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga na burze z gradem

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Nad region nadciągają burze z gradem. IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne w stopniu 2. Zalecana jest ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Instytut prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu do 15 mm, lokalnie do 20 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h, punktowo do 100 km/h. Miejscami grad. 

Poziom 2 zagrożenia meteorologicznego oznacza możliwość wystąpienia niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Niebezpieczne zjawiska ograniczają prowadzenie działalności. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk w godzinach 16.00 - 22.00 biuro prognoz określiło na 80%.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozesłało SMSy z zaleceniem, aby w trakcie burzy znaleźć bezpieczne schronienie oraz zabezpieczyć rzeczy, które może porwać wiatr.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę