Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

14-latkowie okradli kościół Andrzeja Boboli

Główne zdjęcie
Kościół Św. Andrzeja Boboli

Zgłoszenie otrzymaliśmy 21. sierpnia około godz. 20.30, że w Kościele Św Andrzeja Boboli ukradziono pieniądze z dwóch skarbonek. Straty oszacowano na 300 zł.

- Z relacji ks. proboszcza wynikało, że w dzień odbywała się adoracja Najświętszego Sakramentu i kościół był otwarty – informuje Urszula Brulińska z biura prasowego KMP w Łomży. Około godz. 15.00 parafianka poinformowała proboszcza o uszkodzeniu dwóch skrzynek na ofiary. Były otwarte, a w środku pusto. Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady i monitoring.

25. sierpnia ok. 11.30 policyjny patrol na Skyte Parku (dawna strzelnica) zauważył 2 młodych mężczyzn, których rysopis odpowiadał tym z monitoringu. Po potwierdzeniu osób przez obsługę monitoringu, mężczyźni zostali zatrzymani. Okazało się, że to chłopcy urodzeni w 2006 roku. a  jeden z nich był na przepustce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.
- Przesłuchiwani niewiele mówili – wyjaśniała Brulińska - choć poinformowali, że w skarbonach było około 120 zł.

Ze względu na wiek podejrzanych sprawą zajmie się Sąd Rodzinny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę