Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Woziwodzka zamknięta

Główne zdjęcie
Ul. Woziwodzka, fot. UM Łomża

W związku z trwającym remontem ulicy Woziwodzkiej, od dnia 26.08.2020 r. zostanie ona wyłączona z ruchu drogowego na odcinku od Szkolnej do Radzieckiej – informuje Grzegorz Daniluk, kierownik Kancelarii Prezydenta Miasta.

Inwestycja jest wykonywana w ramach zadania "Budowa i przebudowa dróg na terenie miasta Łomża – ETAP III", które otrzymało dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Obejmuje przebudowę nawierzchni jezdni ulicy Woziwodzkiej (o długości 634 metrów), Plac Zielony (128 m) i ul. Zielonej (74 m), istniejących zjazdów, chodników, budowę oraz przebudowę infrastruktury technicznej, jak również budowę wyniesionego skrzyżowania z ul. Szkolną. Ponadto wykonane zostaną: kanalizacja deszczowa, sieć wodociągowa, kanalizacja teletechniczna, kablowe linie energetyczne nN i SN, sieci telekomunikacyjne, oświetlenie uliczne.
Łączny koszt prac wynosi 5.657.734,20 zł. 

Zakończenie realizacji planowane jest na listopad tego roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę