Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na Fortach

Mężczyzna około 40 lat spadł w 5-metrową przepaść idąc podziemnym chodnikiem w Forcie nr 1. w Piątnicy. Rannego turystę na noszach wynieśli strażacy.

Około 14.20 służby otrzymały zgłoszenie o wypadku na Fortach. Na miejsce zaprowadził ratowników inny mężczyzna.
Idąc podziemnym korytarzem po około 50m do dochodzimy do "klatki schodowej", ale niekórych schodów nie ma, są fragmentarycznie. Tam około 40-letni mężczyzna, leżał pod wejściem/wyjściem do innego korytarza. Miejsce z którego spadł znajduje się powyżej poziomu posadzki o około 5 m, i nie było do niego schodów. Korytarz był zabetonowany z butelkami, cegłami i kamieniami na posadzce. Ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce, usztywnili prawdopodobnie złamaną nogę i udzielili pierwszej pomocy medycznej. Strażacy, oświetlając sobie drogę latarkami na noszach wynieśli rannego na powierzchnię, a potem do karetki. Rower turysty z ekwipunkiem zabezpieczyli obecni na miejscu policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę