Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Za udział w grupie przestępczej najbliższe 16 miesięcy spędzi w areszcie

Główne zdjęcie
Fot. policja

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali 59-latka poszukiwanego przez łomżyński sąd. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za udział w grupie przestępczej. Najbliższe szesnaście miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Nie krył zdziwienia 59-latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Łomży, dzisiejszą poranną „wizytą” łomżyńskich kryminalnych. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości u swojego znajomego. Próbował uniknąć kary za udział w grupie przestępczej, która trudniła się wyłudzaniem podatku VAT. Teraz najbliższe najbliższe 16 miesięcy spędzi w zakładzie karnym. Policjanci, praktycznie codziennie zajmują się ustalaniem miejsc pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości. - Czujność, funkcjonariuszy i zaangażowanie przyniosły pozytywne efekty - piszą na swojej stronie policjanci - a osoba poszukiwana nie uniknie już zasądzonej kary.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę