Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Pijany spowodował kolizję i uciekł

Główne zdjęcie
Fot. policja

Kolneńscy policjanci zatrzymali kierowcę osobówki, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że 39-letni mężczyzna był pijany. Zgodnie z Kodeksem karnym za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny kolneńskiej Policji, w niedzielę po godzinie 16., otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na jednej z dróg w gminie Kolno. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol. Jak wstępnie ustalili mundurowi, kierowca Volkswagena wymijając inny pojazd, zjechał na środek jezdni, uszkodził go i ciągniętą przez niego przyczepkę. Mężczyzna nie zatrzymał się i oddalił się z miejsca zdarzenia. Poszukiwania za sprawcą kolizji nie trwały długo. Już po godzinie od zaistniałego zdarzenia policjanci zatrzymali mężczyznę na jednej z posesji w gminie Turośl. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Zgodnie z Kodeksem karnym za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie do innych uczestników ruchu drogowego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę