Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Po alkoholu i po narkotykach oraz bez uprawnień

Po spożyciu alkoholu i po narkotykach jechał kierowca Audi, którego wczoraj o 8. rano zatrzymali łomżyńscy policjanci. Inni dwaj kierujący, którzy w weekend wybrali się w drogę zapomnieli, że wcześniej sąd odebrał im prawo do kierowania pojazdami.

Jak informuje młodszy aspirant Piotr Milewski z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, wczoraj o rano o godz. 8.00 uwagę policjantów wzbudził kierujący Audi. U zatrzymanego 23-letniego kierowcy stwierdzono 0,5 promila alkoholu we krwi, a narkotest wykazał obecność środków psychotropowych.  Rzecz działa się na terenie gminy Piątnica.

Inny 35-letni kierujący podczas minionego weekendu wybrał się w podróż DK 61. W miejscowości Zaruzie nieznacznie przekroczył prędkość, co wychwycili patrolujący policjanci. Po zatrzymaniu, okazało się, że wcześniej sąd cofnął kierowcy uprawnienia. Uprawnień nie posiadał również inny 31-letni kierujący, którego ostatniej nocy zatrzymali policjanci w Łomży.

Obaj odpowiedzą przed sądem za prowadzenie pojazdów bez odpowiednich uprawnień.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę